Blog

zioła dla kota
13.07.2022

Zioła dla kota – które są szkodliwe, a które bezpieczne?

Kocie posiłki często kojarzone są z mlekiem oraz polowaniem na myszy. Każdy właściciel tego czworonoga zdaje sobie jednak sprawę, że żywienie pupila jest dużo bardziej złożone i wieloskładnikowe.

gryzaki dla psa z alergią
26.06.2022

Naturalne gryzaki dla psa alergika – nie trzeba rezygnować ze smakołyków w przypadku psiej alergii

Twój pies zaczyna się drapać, ma zaczerwienioną skórę lub wysypkę, biegunkę, wymiotuje, traci na wadze — udajesz się do weterynarza, który diagnozuje alergię pokarmową.

07.06.2022

Jakie witaminy podawać kotu — poradnik

Nie zawsze karma, którą kot je na co dzień, jest w stanie uzupełnić wszystkie potrzeby kociego organizmu i w takich sytuacjach warto sięgnąć po witaminy.

27.05.2022

Treserki dla szczeniaka — co wybrać?

Smakołyki (w branży określane jako treserki) są najwygodniejszym i najskuteczniejszym sposobem wpływania na zachowanie psa. Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednie.

05.05.2022

Dlaczego zboża są negatywne w kociej diecie?

Jak powinny odżywiać się koty i dlaczego w ich diecie szczególnie niewskazane są zboża? Powiedz NIE zbożom i innym produktom pochodzenia roślinnego.

26.04.2022

Jak oduczyć szczeniaka gryzienia przedmiotów z wykorzystaniem gryzaków naturalnych?

Jak przejść od etapu pogryzionych kapci i poduszek do spokojnej psiej zabawy? Mogą nam w tym pomóc specjalne techniki behawiorystyczne i gryzaki naturalne, o których opowiemy więcej w dalszej części artykułu.

Otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie

[FM_form id="1"]